Marzec, kwiecień…

Wiosna przywitała nas słoneczną pogodą. Nasze Świetliczaki z niecierpliwością wyczekiwały momentu, kiedy będą mogły przebywać ze swoimi rówieśnikami na świeżym powietrzu. Do aktywnego spędzania wolnego czasu wykorzystują między innymi gry podwórkowe, które zostały zakupione przez naszą szkołę i zamontowane na wyremontowanym dziedzińcu wewnętrznym. Gdy pogoda nie dopisuje, chętnie uczestniczą w zajęciach na sali gimnastycznej, korzystają z mat edukacyjnych oraz klocków konstrukcyjnych, które są dostępne w każdej sali świetlicowej. Dzieci korzystają również z pomocy dydaktycznych i sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości, co sprawia im ogromną przyjemność. Zajęcia taneczno – muzyczne i karaoke, w których uczniowie biorą udział to doskonała okazja do rozwijania swoich pasji i umiejętności tanecznych. Ostatnie miesiące tego roku szkolnego z pewnością dostarczą nam mnóstwa  atrakcji i ciekawych zajęć, o czym będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy naszych szanownych rodziców i opiekunów dzieci do odwiedzania zakładki – Świetlica szkolna. Zapraszamy do galerii zdjęć.