AKCJA SPRZĄTANIE GMINY

05.04.2024 roku po raz kolejny Nasza Szkoła włączyła się do Akcji Sprzątania Gminy, organizowanej przez Urząd Miasta i Gminy w Busku - Zdroju. Głównym celem akcji było promowanie ochrony środowiska, rozwijanie świadomości ekologicznej i życia w zgodzie z naturą.
Uczniowie Naszej Szkoły z ogromnym zaangażowaniem sprzątali tereny na osiedlu Sikorskiego oraz Orła Białego, a najmłodsi uczestnicy zajęli się otoczeniem naszej szkoły i boisk szkolnych.
Pogoda w tym dniu dopisała i w akcji wzięły udział aż 173 osoby z klas: 1b, 2b, 2c, 3c, 5a, 5c, 5d oraz 6b.

Podziękowania dla wszystkich wychowawców klas, nauczycieli, opiekunów, a przede wszystkim dla dzieci, które już od pierwszych klas uwrażliwiane są na piękno przyrody, otaczający nas świat oraz potrzebę dbania o środowisko.