POWITANIE LATA

W tym roku po raz kolejny lato przywitaliśmy barwnym korowodem. 21 czerwca wraz z  dziećmi innych buskich szkół i przedszkoli przeszliśmy Aleją Mickiewicza na plac przy muszli koncertowej w Uzdrowisku. Na czele korowodu szła orkiestra, przy dźwiękach której przyjemnie nam się maszerowało.

Żeby wesoło i kolorowo wyglądać, każdy z nas  miał we włosach kolorowe kwiaty. Na miejscu wysłuchaliśmy koncertu uczniów Szkoły Muzycznej w Busku-Zdroju. Później obejrzeliśmy ciekawy spektakl ekologiczny pt. „O czym marzą drzewa?” w wykonaniu aktorów Krakowskiego Biura Promocji Kultury. Następnie spacerkiem wróciliśmy do szkoły.

Lato już jest, a my za chwilkę będziemy mieć wakacje. I na pewno miło spędzimy czas.