Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat…

Z okazji Dnia Dziecka - 1 czerwca czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka. Otóż nasi rodzice postanowili wystąpić dla nas w przedstawieniu pt: „ Rzepka” J. Tuwima. I tak:

nasza Pani była narratorem ,

• Rzepką była mama Tomka
  • Dziadkiem – tata Marysi
  • Babcią – mama Hani
  • Wnuczkiem – mama Filipka
  • Mruczkiem – mama Oliwii
  • Kicią – mama Poli
  • Kurką – mama Larisa
  • Gąską – mama Adasia
  • Bocianem – mama Emilii Malynovskiej
  • Żabką – mama Marcelka
  • Kawką – tata Lenki Piaseckiej.

Dekoracją zajęła się nasza Pani. Wszystkim rodzicom, którzy aktywnie i czynnie zaangażowali się w to przedsięwzięcie, składamy wielkie podziękowania przede wszystkim za ogromną odwagę i dystans do siebie, bo każdy chyba wie, że my – dzieci-  jesteśmy najsurowszymi krytykami. Okazuje się, że każdy (nawet rodzice) tak naprawdę mają w środku spontaniczne i radosne dziecko. Wszyscy –  rodzice i my – dzieci – bawiliśmy się wyśmienicie. Po spektaklu czekał na nas słodki poczęstunek. Wspomnienia z dzisiejszego dnia na długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy Kochani Rodzice. Jesteście wielcy, cudowni  i wspaniali!