Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Za nami dwa miesiące wspaniałych beztroskich wakacji. Nie tak łatwo pożegnać jest nam plaże tonące w słońcu, błękit nieba, ścieżki górskie wśród zielonych lasów, szalone przygody, wakacyjnych przyjaciół. Dzisiaj możemy spokojnie i radośnie rozpocząć nowy rok szkolny. Wprawdzie przed nami kolejny rok nauki i ciężkiej  pracy podczas zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń, ale to również rok poznawania otaczającego nas świata, rozwijania zainteresowań, poszukiwania dalszej drogi rozwoju. Jesteśmy przekonani, że będzie to wyjątkowo udany rok.

Tradycyjnie na początku nastąpiło uroczyste wprowadzenie sztandaru szkoły i odśpiewanie wspólnie hymnu państwowego. Następnie Dyrektor Szkoły Pan Marek Madetko w ciepłych słowach powitał uczniów i wszystkich zebranych, życząc im wszystkiego, co najlepsze w nowym roku szkolnym. Dzisiejsze spotkanie umilił wszystkim przygotowany z zaangażowaniem krótki występ słowno – muzyczny, w którym zaprezentowali się uczniowie klas piątych, siódmych i ósmych. Po zakończeniu części artystycznej przyszedł czas na spotkania uczniów z wychowawcami w salach lekcyjnych, w których spędzą  najbliższy rok a nawet lata.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego uroczystego dnia.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.