„KAŻDY KONIEC JEST POCZĄTKIEM NOWEJ HISTORII” UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów to przepełniona radością chwila, na którą czekają z niecierpliwością przez dziesięć miesięcy nauki. To czas rozpoczynający okres dwumiesięcznej zabawy, wyjazdów, przygód i beztroski.

Właśnie dziś 24 czerwca odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2021/2022. Wszyscy uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego wraz z dyrekcją szkoły, nauczycielami, kolegami i koleżankami oraz rodzicami. Koniec roku szkolnego to szczególnie ważny moment dla uczniów klas ósmych, którzy żegnają się ze szkołą, kolegami i koleżankami z klasy, nauczycielami. Zakończenie odbyło się w dwóch etapach: klasy III - V, a następnie VI-VIII. Pożegnanie dla uczniów klas I-II odbyło się w salach lekcyjnych. Również wręczenie świadectw dla uczniów klas IV-VIII miało miejsce już w klasach wraz ze swoimi wychowawcami.

Na wstępie dyrektor szkoły Pan Marek Madetko podsumował rok szkolny, przybliżył najważniejsze osiągnięcia uczniów oraz podziękował rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za rzetelną pracę. Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym zdobyli najwyższe wyniki w nauce,  sporcie albo odnieśli spektakularne sukcesy między innymi w wojewódzkich konkursach przedmiotowych, które odbywały się w czasie roku szkolnego, przyjęli od Dyrektora szkoły gratulacje, dyplomy, nagrody książkowe.  Nagrodzone zostały również dzieci ze 100% frekwencją.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego umilił zgromadzonym występ słowno – muzyczny o wakacyjnej tematyce przygotowany przez uczniów szkoły.

Szanowna Dyrekcjo, nauczyciele, uczniowie ślemy życzenia:

„Pogodnych, słonecznych, beztroskich

i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji,

udanego wypoczynku, pogody ducha, uśmiechu

i… do zobaczenia we wrześniu”!!!