ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

„Tak niedawno żeśmy się spotkali,
a  już pożegnania nadszedł czas.
Tyle żeśmy razem przeżywali.
Dziś tylko wspomnienia łączą nas.”

Dnia 26 czerwca przedszkolaki odebrały dyplomy potwierdzające zakończenie ich nauki w oddziale przedszkolnym. Podczas tej uroczystości wręczone zostały również nagrody dzieciom za udział w konkursie plastycznym pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów...

Drodzy Rodzice! Dyrektor i Grono Pedagogiczne gorąco i serdecznie dziękują za okazaną pomoc, wsparcie, życzliwość  i ofiarność okazaną naszej szkole oraz naszym podopiecznym. Głęboko wierzymy, że skierowana do nas przyjazna dłoń i siła serca będzie nas wspierać  w dalszej pracy, podejmowanej dla dobra każdego dziecka. Wyrażając swą wdzięczność życzymy powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń oraz sukcesów.