WALENTYNKI

14 lutego przypada święto zakochanych, czyli tzw. walentynki. Tego dnia dużo rozmawialiśmy o miłości na przykładzie ulubionych bajek i filmów dla dzieci. Mówiliśmy  o tym,  czym właściwie jest miłość, w jaki sposób możemy ją sobie okazywać oraz kogo kochamy i dlaczego miłość jest jednym z najważniejszych i najpiękniejszych  uczuć. Potem bawiliśmy się przy dźwiękach ulubionych piosenek, tańczyliśmy taniec „Zygzak” oraz wykonaliśmy tzw. walentynki, czyli kartki przeznaczone dla osób, które darzymy sympatią. Na koniec pani wręczyła nam lizaki w kształcie serca. To był przedsmak balu karnawałowego, który odbędzie się za tydzień.

Wszystkim dzieciom – małym i dużym – życzymy mnóstwo miłości (nie tylko w dzień
św. Walentego).