BABCIU, DZIADZIUSIU! KOCHAMY WAS, KOCHAMY CAŁYM SERCEM!

Pod takim hasłem 24 stycznia 2020 r. spotkaliśmy się w naszej sali przedszkolnej, by uroczyście świętować Dzień Babci i Dziadziusia. Tego dnia zaprosiliśmy wspaniałych gości - nasze kochane babcie oraz kochanych dziadziusiów, by najpiękniej jak potrafimy podziękować im za ich miłość, oddanie, pomoc w opiece, dobre słowo i wsparcie.

Było nas mało, bo duża część dzieci się rozchorowała, ale my, którzy przybyliśmy tego dnia, sprostaliśmy zadaniu. Najpiękniej jak potrafiliśmy mówiliśmy wierszyki, śpiewaliśmy piosenki oraz tańczyliśmy, aby w ten sposób powiedzieć naszym wspaniałym babciom i dziadziusiom, że kochamy ich ponad wszystko. Po występie i wręczeniu laurek oraz złożeniu życzeń, czekał na nas słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Jeszcze raz dziękujemy Wam kochani Dziadkowie. Żyjcie nam długo w zdrowiu
i miłości!