„BO KTO NIE BYŁ DZIECKIEM NI RAZU, TEN NIGDY NIE BĘDZIE DOROSŁYM” J. KORCZAK

Z okazji Dnia Dziecka - 3 czerwca czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka. Otóż nasi rodzice postanowili wystąpić dla nas w przedstawieniu pt: „ Rzepka” J. Tumima. I tak:

nasza Pani była narratorem ,

• Rzepką była mama Dawidka
  • Dziadkiem – tata Krystianka
  • Babcią – mama Nadii
  • Wnuczkiem – mama Sebastiana
  • Mruczkiem – mama Natalii
  • Kicią – mama Lenki Młyńczak
  • Kurką – mama Weroniki
  • Gąską – mama Dominika
  • Bocianem – mama Julii Przyłudzkiej
  • Żabką – mama Leosia
  • Kawką – mama Xaviera.

Dekoracją zajęła się nasza Pani, a mama Kubusia Kuliga przygotowała piękne warzywa, które stanowiły część dekoracji. Wszystkim rodzicom, którzy aktywnie i czynnie zaangażowali się w to przedsięwzięcie, składamy ogromne podziękowania przede wszystkim za ogromną odwagę i dystans do siebie, bo każdy chyba wie, że my – dzieci-  jesteśmy najsurowszymi krytykami. Okazuje się, że każdy (nawet rodzice) tak naprawdę mają w środku spontaniczne i radosne dziecko. Wszyscy –  rodzice i my – dzieci – bawiliśmy się wyśmienicie. Nie mogło oczywiście zabraknąć medali dla AKTORÓW, które wręczyliśmy na koniec. Wspomnienia z dzisiejszego dnia na długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy Kochani Rodzice. Jesteście wielcy, cudowni  i wspaniali!