Profilaktyka

?Realizacja Szkolnego Programu Profilaktyki: zajęcia o tematyce profilaktycznej, spotkania z policjantami, strażakami, lekarzem, pielęgniarką, psychologiem, pedagogiem, akcja „Pierwszaki”, Apele profilaktyczne dla klas I – VI, Przegląd Scenek Profilaktycznych, oglądanie profesjonalnych przedstawień profilaktycznych, konkurs „Znam swoje prawa i obowiązki” dla klas IV – VI, realizacja zajęć profilaktyczno – wychowawczych „Spójrz Inaczej”, wdrożenie szkolnego konkursu „Najlepszy wśród najlepszych”, opartego na systemie wzmocnień pozytywnych.
?Kontynuacja działań w ramach programu „Ratujemy i uczymy ratować” czyli zajęcia dla uczniów klas 0 – III w zakresie udzielania pierwszej pomocy, promocja zdrowego stylu życia, realizacja programu ekologicznego, Program „Szklanka mleka” oraz „Owoce i warzywa w szkole” dla uczniów klas I – III.