Szkolny projekt - MOJA MAŁA OJCZYZNA

Jest to projekt edukacyjny przeznaczony dla uczniów klas 4-8, który ma na celu rozwijanie zainteresowań regionem, jego historią, tradycją, poznanie ciekawych i ważnych miejsc.

W tym roku szkolnym uczniowie mieli propozycje zadań do wykonania:

Kategoria 1- praca plastyczna - Widokówka z mojej miejscowości - prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną

Kategoria 2 – praca historyczno-geograficzna - Moja rodzinna miejscowość - miejsca szczególnie mi bliskie.
Prace przedstawione w wybranej formie, np. sprawozdania z wycieczki, wywiadu, filmu, wspomnienia, kartki z pamiętnika, wiersza, lub w formie  mieszanej.

Prace miały odnosić się do walorów przyrodniczych, obiektów, miejsc, symboli, zwyczajów uznanych przez autora pracy za istotne i charakterystyczne dla jego miejscowości.

Projekt cieszył się dużym zainteresowaniem, czego dowodem są liczne prace wykonane przez uczniów, które zostały ocenione i nagrodzone.

FILIP MILC 5A

GABRIELA BRATEK  5B

IZA MOLISAK 4C

NIKODEM ŚLEDŹ

NATALIA SIERADZKA 6C

JULIA WIĘCKOWSKA 6C

SANDRA WIĘCKOWSKA 6C

MARCELINA WIĘCKOWSKA 6C

Wyróżnienia:

ZWOLSKA LAURA 4A

JASTRZĘBSKA KATARZYNA 5B

MILENA MALARA 8D

PAŁKA OLIWIA 8E

DOMINIK KUMOR 8E

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy: Ewa Czerwińska, Jolanta Radosz, Beata Ragan, Małgorzata Skrzela